| EstraDDa a întrebat:

Buna,

In ce episod din Naruto este rapita Sakura de catre Gaara? [salvata de sasuke intr-un final]. Dau funda! xD

2 răspunsuri:
| KinokoஐKee a răspuns:

Nu cred ca e un asemenea episod. Sunt la Naruto Shippuden 283 si pana acum n-am vazut niciunul de genu'.

| ßee_ße_1993 a răspuns:

Cred că ai înţeles povestea pe dos. Gaara se lupta cu Sasuke şi când Sasuke era la pământ Sakura s-a pus în faţa lui, când să-l omoare Gaara pe Sasuke şi a prins-o de un pom cu o parte din mâna lui Shukaku :p, apoi Naruto s-a bătut cu Gaara aproape până la moarte ca s-o salveze pe Sakura şi ea a crezut că Sasuke a savat-o, iar când Sasuke i-a spus că Naruto s-a bătut cu Gaara pentru ea a rămas mască :*.Şi, nu mai ştiu, undeva spre 40-55 cred thinking