| marinela92 a întrebat:

cam ce ziceti voi de Sasuke si Sakura credeti ca intr-un final vor fi un cuplu adica una din aspiratiile lui Sasuke era sa isi refaca clanul laughing!

Răspuns Câştigător
| kata9kata a răspuns:

Hey ^_^
Parere mea este ca sasuke si sakura nu vor fi un cuplu din mai multe motive (chiar daca parerea este impartita pe net)
unul din ele ar fi ca in manga sakura ar fi cu naruto
alta ar fi ca sasuke se va intalnii cu o fata cu sharingan (supravietuitoare a clanului) etc.
Funda? :O

| Ðe_Ðeny_1991 a răspuns (pentru kata9kata):

Imi poti trimite un link sau ceva legat de partea cu Sasuke si o alta Uchiha? puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Du-te tare de la dragoste și sex!

| h3r a răspuns:

Asta chiar e pentru Dragoste și Sex, chiar merită...

| HueyFreeman a răspuns:

Nu.

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Nu prea cred...

| LovellyAngel a răspuns:

Daca chiar esti nascuta in '92, e grav.

| alexandru112211 a răspuns:

Am inteles ca sakura nu e buna la pat laughing). da iti dai seama ca sasuke cu sharingan face sex genial, no?laughing Si mie imi place naruto big grin si sharingan :X funda?