| TheExpert01 a întrebat:

Voi credeti in Bloody Mary? Eu sincer nu. FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
| EuNuTu a răspuns:

E o femei...a existat.toate cacaturile care se aud, insa, sunt prostii.

16 răspunsuri:
| Bezea a răspuns:

Normal! Nu va mai jucati asa aiurea mai copii...ca altfel nu va mai aduce Mos Craciun cadouri la iarna...

| Afdsa a răspuns:

Clar,nu.

| lolly_3072 a răspuns:

Hai sa vedem.
daca esti din bucuresti ne intalnim laughing, eu aduc o ogllinda si tu spui ritualul ala sau prostia aia ca nici nu stiu cum se facelaughing si pe urma
parca trebuie sa fie o usa ca sa intre sau vine la 12 noapte?
in fine aducem si o usalaughing
vedem noi cum o caramlaughingsi asteptam pana la 12 noaptea de fapt nu pana pe la 12:05 ca nah are si ea intarzieri sti oameni de vizitat, ciopartit si cred ca la final.
nu mai stiu ce se intampla la final.
probabil ne adunam si noi manutzel esi piciorusele aruncate pe acolo si plecam acasa.batting eyelashes

| SamSon a răspuns:

Nu, pentru. ca nu exista. Sunt doar niste aberatii, chestii pentru. speriat copii de 7 ani!

| PinkPanther a răspuns:

Normal, o gasesti in orice bar in meniu la sectiunea cocktailuri laughing
cat despre mit, de ce am crede? doar a pornit de la americani

| yonutz1 a răspuns:

Definately nu

| Elena97M a răspuns:

Nu, superstitii... Am auzit de ea in filme precum Supernatural sau Ghost Whisperer.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Nu,e doar o prostie

| Sabryy a răspuns:

Eu sincer cred, dar de asemenea cred ca tree multa putere si convingere sa vina la tine, nu sa strigi de 3 ori bloody mary si gata. :*Oricum, baga p youtube, sa vezi c o sa t ingrozeask! :*:*

| DeDexD a răspuns:

Neah povesti de doi bani

| misteralexutzu a răspuns:

E o poveste de speriat nou-nascutzii!

| Amaa1817 a răspuns:

Cu siuranta nu

| tynatwine a răspuns:

In orice "poveste" exista un adevar indiferent ca vrem sau nu sa credem. E imposibil sa inventezi ceva ce nu a existat cu nici macar o caracteristica din personajul/povestea inventata...la fel si cu vampirii, varcolacii, fantomele etc.
Inca ceva...cand crezi puternic in ceva, intervine puterea mintii facand posibil acel "ceva". Daca mai multe persoane "se strang" cu aceeasi credinta (in acel ceva)... este mai mult ca posibil ca se va intampla, va exista, va disparea etc.

| ioanandrei a răspuns:

Eu unul nu prea cred chiar daca s-a facut un test pe discovery si s-a demonstrat ca e reala.Nu prea cred eu in fantome dar nici nu am tupeu sa incerc. funda+vot?

| eu_2697 a răspuns:

Nu.mi`se pare o porcarie, dar totusi e cam inspaimantatoare:-ss laughing

| Roby_9631 a răspuns:

Am vazut fikmul si m-am speriat am 13 ani asa ca sunt indecis! Mry Bloody c`an you my! Ha ha ha happy