| ZxPoox a întrebat:

Voi chiar credeti in bloody mary?

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu, dar nici nu mă apuc să intru în baie la 12 noaptea şi să strig după ea.

| Rukhsandra a răspuns:

Sunt doar povesti de adormit copiibatting eyelashes

| Mik3 a răspuns:

Daaaa, si daca nu crezi o sa moriiii laughing

| VanillaBear a răspuns:

Normal ca eu cred in bloody mary pentru ca a fost o fata adevaratahappy De la ea a pornit acest mit si desi nu se stie sigur daca spiritul ei inca bantuie aceasta lume eu totusi cred in general in fantome si in spirite nelinistite
P. Stonguelus ca ma uit la Supernatural si ti-l recomand pentru ca este un serial delicios happy(si am refer si la actori normal laughing )

xoxo Vanilla

| tymo20 a răspuns:

Nu prea, dar nu vreau nici sa incerc.am vazut cateva videoclipuri pe youtube dar sunt fake-uri.

| Hiroshima a răspuns:

Eu iti zic sa nu crezi, eu una nu cred! Niste colege au incercat chestia cu strigatu' :bloody mary, bloody mary, bloody mary in baie si ghici: NIMIC. Este o legenda. Daca iti e frica, nu te mai gandi pentru ca nu o sa te mai simti in largul tau si nu o sa poti dormi. si mie mi-a fost frica la un momentdat dar am trecut peste!winking

| MaRRa_2468 a răspuns:

Sincera sa fiu,la inceput mi-a fost frica! Imi era frica si sa ma mai uit in oglida holului,chiar daca nu o invocam.Dar, dupa ceva timp am trecut peste! Legendele sunt de obicei false sau pe jumatate adevarate! Este posibil ca Bloody Marry Sa fie un iger bun care iti apare in oglinda! Pentru ca legendele sunt facute de oameni care zic ei ca au vazut si ca au facut! Eu de multe ori zic "Blooody Marry vin-o si ia-ma cu tine!"Si nimic Chiar daca nu spun in oglinda! Totusi, se spune ca BlooDy Marry bantuie si in afara oglinzii!
Deci daca ti-e frica...treci peste! Pentru ca eu nu cred ca exista!