| κλάους a întrebat:

Voi cum urmariti serialele? Eu urmaresc 3-4 episoade dintr-un serial pe zi, unul dupa altul, voi?

5 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Depinde de cat timp am. Daca am timp urmaresc si cate 6-7 episoadehee hee

| Myuu a răspuns:

Eu daca pot si am timp urmaresc si 10 episoade pe zi dintr-un serial care imi place.

| ことみ a răspuns:

Si eu urmaresc mai multe seriale, dar depinde cum am timp. Daca am timp sambata sau duminica vad cate 13 ep. Odata am vazut de vineri pana luni, vreo 20-30 de ep. Asta e recordul meu.

| TSO7 a răspuns:

Eu depinde cum am timp si chef cateodata unul(in timpul saptamanii) si in weekend vreo 2-3 pe zi.

| dirtoaica a răspuns:

Eu urmaresc cam vreo 15 episoade cand imi place un serial :d