| Victoria18 a întrebat:

Voi de ce va uitati la filme/seriale/telenovele? Nu vreau raspunsuri de genul pentru ca imi plac vreau raspunsuri mai concrete. Eu de exemplu ma uit pentru ca nu stiu dar ma face sa ma desprind de realitatea pe care o traiesc intr-o realitate pe care chiar mi-as dori sa o traieschappy

6 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Interesanta curiozitate.
Nu prea ma mai pentru ca nu am la ce.
Filmele low buget din ziua de azi sunt bune doar sa adormi mai repede big grin
La cele vechi era suspansul care te facea sa le vezi pana la capat.

| Elena9328 a răspuns:

Ba,fato. Mai oprește te cu postările tale. Serios.
Din cauza ta. Nu vad întrebări care chiar contează și numai baliverne.

| VictorFenrir a răspuns:

Asta depinde!
Mie de exemplu imi place mitologia greaca, scandinava, egipteana si ma uit la multe filme cu tematica asta pentru ca imi plac lumile alea pline de zei, eroi si orocotile de tot felul'
La filmele horror si thriller ma uit pentru ca imi place suspansul si cand fantomele omoara oameni
Iar filmele de comedie se intelege de ce ma uit la ele rolling on the floor

| marian37 a răspuns:

Eu nu mă uit la TV, consider că timpul și bani mei trebuie investiti in asa fel încât să câștig mai mult decât am investit. Recomand să te uiti la clip-ul ăsta cu ochii inchisi și cu căștiile https://youtu.be/rV8ONxpUids. Mult succes!

| millar a răspuns:

Eu ma uit la seriale si la filme, pentru ca am ceva de invatat oarecum din ele, fiecare film si serial are ceva care il face interesant, o morala de exemplu m-am uitat la un film despre un catel care dupa ce murea revenea iar sub alta rasa si din fiecare viata pe care o avea realiza ceva, incerca sa isi gaseasca scopul, iar in final acesta se intoarce la primul stapan

| Deserth a răspuns:

Eu sincer, sunt baiat si nu ma uit la niciun film si nicio emisiune la tv, doar la doua seriale indiene, pe national tv la ora 19:00 si pe pro 2 la ora 17:30, imi place ca sunt foarte realisti indienii, nu sunt falsi ca in filmele spaniole, turcesti, romanesti.Si mai ma uit cateodata pe travel HD.Si vorba ta ma desprind de realitate parca traiesc fiecare clipa in film, ma relaxeaza