| anonim_4396 a întrebat:

Voi la ce seriale va uitati?

13 răspunsuri:
| oanard174 a răspuns:

La un pas de fericire(pe kanal d, la ora 15:15 de luni pana vineri).

| Purgatoriu a răspuns:

Skins,True Blood, Beavis and Butthead, Friendzone, South Park, Valemont.

| ピンク a răspuns:

La seriale anime happy

| sweety9girl a răspuns:

Supernatural The vampire diaries, Revenge, Ringer, Desperate housewives, The secret circle. big grin Sunt superbe toate

| Clauvdgg a răspuns:

The Vampire Diaries
Pretty Little Liars
Supernatural
True Blood
Blood Ties
The Secret Circle
American Horror Story
Lie To Me
Gossip Girl
Dexter
Si mai vreau sa ma mai uit la niste seriale dar acum nu am timp ca am mult de invatat straight face

| 35zone a răspuns:

True blood, spartacus, game of thrones, supernatural si altele

| мαяιє a răspuns:

Grey's anatomy, Skins.

| PisicutaMea a răspuns:

Mi-e imi plac cele turcesti si cele coreene, deoarece au o poveste aparte.

| AnyaAna1997 a răspuns:

Pariu cu viata, iubiri secrete. si multe altele

| 012345678910123456789 a răspuns:

-The mentalist
-Gossip girl
-pretty little liars
-criminal minds
-castle
-two and a half men
-lie to me

| anonim1_6088 a răspuns:

Pai..The Vampire Diaries, Supernatural, Gossip Girl, The Lying Game, Pretty Little Liars, The Walking Dead, The Secret Circle, Revenge, Suburgatory, The Client List, How I met your mother, Fairly Legal. House MD, Spartacus. big grin

| Sherby a răspuns:

Prison Break, LOST, Breaking bad, The Walking Dead. Preferatele mele si unele dintre cele mai bune seriale happy

| Geoooxs a răspuns:

Family guy si south parca sunt cele mai tari