| Dannymuschei a întrebat:

Buna voi la ce seriale va uitati

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Game of Thrones

| Dannymuschei explică (pentru Dash):

Si mie imi place filmul

6 răspunsuri:
| PunkyA a răspuns:

Eu ma uit la mai multe seriale:
-The Vampire Diaries(E cu vampiri si e pur si simplu genial. Are 3 sezoane si urmatorul apare in octombrie)
-Pretty Little Liars(In serial este vorba despre o "gasca" de 5 fete. Una dintre ele este ucisa, iar celelalte 4 nu mai vorbesc timp de un an si cand se reintalnesc toate si redevin prietene incep sa primeasca mesaje de la un anonim care se semneaza "-A" si care le stie toate secretele. Ce am scris mai sus se intampla in primul episod. Are 2 sezoane intregi si sezonul 3 este in plina desfasurare. Apar episoade noi in fiecare miercuri.)
-Hart Of Dixie(Este despre un medic chirurg-Rachel Bilson-. Dupa ce termina facultatea ajunge medic generalist intr-un orasel de provincie foarte mic...Are doar un sezon, dar apare si al doilea in octombrie)
-Gossip Girl( Este despre mai multi adolescenti din New York care locuiesc in Upper East Side. Este destul de interesnat, dar de la sezonul 2, 3 seamana mai mult cu o telenovela decat cu un serial pentru adolescenti. Are 5 sezoane si sezonul 6 incepe in octombrie)
-The Secret Circle( Are doar un sezon si se zvoneste ca cel de-al doilea o sa apara in ianuarie)
- Jane by Design
- The lying game
- Dexter
- Ghost Whisperer/ Mesaje de dincolo
- Victorious
Si vreau sa incep:
- Lost
- Teen Wolf
- Supernatural
- Privileged
- Glee

Răspuns utilizator avertizat
| Petraru_Ecaterina_1990 a răspuns:

Zack si cody ce viata minunata pe punte. Ma uit la aproape toate serialele de comedie laughing)

| Ionut555 a răspuns:

Heroes

| MadaRamona a răspuns:

Minte-ma frumos, Pretty little liars happy, Tocmai am terminat the secret circle...:d