| Inna65 a întrebat:

Voi la ce seriale va mai uitati? >:

14 răspunsuri:
| IoanaBogdana a răspuns:

The vampire diaries; Glee; Pretty Little Liars; Game of thrones, Two and half men!

| Doηηa a răspuns:

Gossip Girl.

| ThePoet a răspuns:

Lost, Dexter, Dr. House...

| AtateaConditii a răspuns:

Mama din inatamplare, Copii contra parinti, Iubiri secrete(numai daca prind), ochii din umbra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The vampie diares, Pretty little liars, Glee.

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Dexter,traznitii,in puii mei,romanii au talent,cronica carcotasilor,csi miami, minti criminale, te pui cu blondele, mediumul, csi criminalistii etc la multe ma uit astea mi se par cele mai bune

| DWDT a răspuns:

Parenthood, Grey'sAnatomy, Dexter (mai rar), Doctor Who (ma uitam dar s-a terminatcrying )

| BombonicaXD a răspuns:

Nu sunt toate seriale,dar sunt supertongueariu cu Viata,Te cunosc de undeva,Romanii au Talent,Schimb de Mame, Acces Direct, Drept laTinta, Draga mea Prietena, Burlacul.Sunt supeer!

| CharlieHarper a răspuns:

Two and a half men, How i met your mother, Breaking Bad, The Walkind Dead

| msweety a răspuns:

The Vampire Diaries
True Blood
Ghost Whisperer
The Secret Circle
Gossip Girl
The Lying Game
Grey's Anatomy
Desperate Housewives
Pretty Little Liars

| AnaMaria12 a răspuns:

Pariu cu viata :X,iubiri secrete, romani au talent[da s-a terminat sad ]tE pui cu blondele, plasa de stele, burlacu, te cunosc de undeva, schimb de mame...

| wpqr1 a răspuns:

Breaking Bad, Two and a half man, Friends.

| RalucaSmile a răspuns:

Ghost Whisperer, Grey's Anatomy

| BiancaGeorgiana123 a răspuns:

Mama din inatamplare, Copii contra parinti, Iubiri secrete(numai daca prind), ochii din umbra si pariu cu viata