| FamiliaHunter a întrebat:

Voi urmariti sau ati urmarit serialul Familia Hunter de pe Nickelodeon?

125 răspunsuri:
| Mirris a răspuns:

Uneori cu fetele mele ma mai uitam, insa nu mereu.

| Krax256 a răspuns:

Intreaba ma bine daca chiar se uita cineva la Nickelodeon.

| Krax256 a răspuns:

E mai interesant sa vad cum se usuca varul decat intrebarea asta.

| Krax256 a răspuns:

Famila Bundy la ce ora este? Am auzit ca bagati in grila Tanar si Nelinistit si ceva seriale indiene plus pe Maruta si Capatos in prime-time. Copiii trebuie oricum stersi pe creier si cred ca nu ati reusit doar cu desene animate retarde.
Nu de alta, ca oricum nu am televizor, dar eram curios sa vad cat mai tine cretinitatea asta de intrebare.

| Krax256 a răspuns:

Desene mai inteligente decat pe Nick sunt alea cu Ed, Edd and Eddie

| Ch0co a răspuns:

Nu

| artemidak a răspuns:

Nici n-am auzit de el...
Știu, trăiesc intr-o peștera.

| anonim_4396 a răspuns (pentru artemidak):

Nu as zice...caci eu tot nu am auzit laughing

| artemidak a răspuns (pentru anonim_4396):

Xddd.
Atunci stam in peșteri de lux.Ce zici?winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru artemidak):

Normal happy

| artemidak a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu iPhone-uri x!
Și șosete louis Vuiton!

| DOOOPX a răspuns:

Nu am vazut happy

Răspuns utilizator avertizat
| wpAbby a răspuns:

Da

| annempx a răspuns:

Da, când nu aveam la ce sa ma uit. Mi se pare interesant dar și plictisitor uneori. Ma mai uitam cu o prietena mai mică decât mine, dar mai mereu ma plictiseam...

Răspuns utilizator avertizat
| AllexXtreme a răspuns:

Mereu întrebarea asta! prima peste tot!

| anonim_4396 a răspuns (pentru AllexXtreme):

Da da

| qest11 a răspuns:

Nici n-am auzit de acest serial. Mai sunt si altii? De la inceput va zic ca am TV, dar nu il deschid niciodata, e mai mult de decor. Ma uitam acum vreo 20 de ani la familia Bundy, pe vremea cand nu puteam trai fara TV si cartofi prajiti. Nu ma intrebati ce mananc acum si ce fac, va spun doar ca traiesc din plin la tot ce ne ofera tara noastra: net, mancare proasta, strazi nasoale si birocratie. Intre timp m-am uitat pe net 3 minute la Familia Hunter si nu prea ma incanta happy

| Ievi a răspuns:

Nickelodeon ce nume...

| Cristea468 a răspuns:

Nu ai ce să vezi că și adult acolo, tot ce știu despre canalul ăla e că sunt desene animate pe el? Plus de asta eu nu mă uit la TV nici măcar o dată pe lună.
Și pe lângă asta de ce ține așa mult întrebarea asta, adică e peste TOT.

| AnonimnusAno a răspuns:

Hai ma adica e de 5 zile chestia asta... pana cand o tin?

| banud a răspuns:

Da si eu ma uit mu prea inteleg ce fac ei de fapt dar imi place

| Kawaii123 a răspuns:

Nu imi place serialul dar ma uit pe Nickelodeon

| CristiMihai23 a răspuns:

Da, il urmaresc. Este un serial foarte frumos si interesant.
Totodata este o combinatie intre comedie si horror. Imi place cand vad ca toti cei 5 frati se inteleg, chiar daca toti sunt adoptati. Imi place ca stiu sa si ierte. Eric si Kate au iertat-o pe Sophie chiar daca a incercat sa le faca rau. Acestia au inteles ca a fost pusa de tatal ei. Mai ales Sagganash ala este foarte interesant ce device-uri foloseste. Serialul este unul foarte fain daca il urmaresti de la inceput. Stiu un lucru : In fiecare seara de la 20:50 pe Nickelodeon este CEL MAI TARE SERIAL EVER!

| Emperor666 a răspuns:

Nu si nici n-o sa il urmaresc.

| SashaMalmed a răspuns:

Am venit sa citesc raspunsurile laughing si chestia e ca am incercat sa evit intrebarea asta de pe data de 8 seara laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru SashaMalmed):

Si cum raspunsurile? happy

| Emmanu3l a răspuns:

Fa, tu nici nu ai trecut la pubertate din cate reiese din intrebarea pusa laughing)

| Milmoias12 a răspuns:

Da.A fost super!

| OpreaAlin a răspuns:

Nu. Nici nu prind canalul Nickelodeon.

| GANICUS2158 a răspuns:

Da ma uit