| FamiliaHunter a întrebat:

Voi urmariti sau ati urmarit serialul Familia Hunter de pe Nickelodeon?

125 răspunsuri:
| SkizyFTW a răspuns:

Ce intrebare de rahat

| Embed a răspuns:

Mai dede mult mă uitam, dar mam cam plictisit, nu e ceva nou.
Dar tu

| Mandresc a răspuns:

Cred ca am vazut untreg serialul (dar din cate am observat nu se mai da).

| RinTanaka12 a răspuns:

Dă, de ce?

| Gabriel_Cosmin_1974 a răspuns:

Cand am timp

| Scurtu_Andrei_1999 a răspuns:

Da e foarte tare!

| ROBLOXIsTheBest2091 a răspuns:

Am urmarit e interesant dar na nu ma mai uit.

| MorphineRN a răspuns:

Nu,

| FanaKarol a răspuns:

Da

| Dan_Hutanu_1983 a răspuns:

Salut, imi place foarte mult acest serial pentru ca se combina elemente de comedie cu aventuri incitante prin care trec cei cinci protagoniști: Daniel, Tess, Max, Anika și Sal. Toți cei cinci frați vitregi sunt orfani adoptați de un cuplu și totul merge strună până când noii părinți dispar în circumstanțe stranii.

Îmi place foarte mult si casa cu misterele ei: camere secrete și acces la o rețea de tuneluri. Recomand acest serial.

| xerxes1 a răspuns (pentru Dan_Hutanu_1983):

Ti-ai facut cont ca sa faci publicitate la un canal tv la care nu o sa ma uit vreodata.

| Daniel_Petri_2000 a răspuns:

Eu urmaresc

| Stefanvazulu a răspuns:

M-am uitat

| Deea_Andreea_1996_9k8T a răspuns:

Nu, despre ce e vorba?
E interesant?