| FamiliaHunter a întrebat:

Voi urmariti sau ati urmarit serialul Familia Hunter de pe Nickelodeon?

125 răspunsuri:
| Krax256 a răspuns:

Intreaba ma bine daca chiar se uita cineva la Nickelodeon.

| Mirris a răspuns:

Uneori cu fetele mele ma mai uitam, insa nu mereu.

| Dan_Hutanu_1983 a răspuns:

Salut, imi place foarte mult acest serial pentru ca se combina elemente de comedie cu aventuri incitante prin care trec cei cinci protagoniști: Daniel, Tess, Max, Anika și Sal. Toți cei cinci frați vitregi sunt orfani adoptați de un cuplu și totul merge strună până când noii părinți dispar în circumstanțe stranii.

Îmi place foarte mult si casa cu misterele ei: camere secrete și acces la o rețea de tuneluri. Recomand acest serial.

| sonya a răspuns:

Buna,

Am urmarit cateva episoade si mi s-a parut interesant. Imi place ca are mister dar si faze funny. E frumos sa vezi cum cei 5 frati se inteleg bine, chiar daca sunt toti adoptati. Si casa imi place ca are o groaza de secrete si te tine in suspans.

Astept sa vad ce se intampla mai departe.

| Daniel_Petri_2000 a răspuns:

Eu urmaresc

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da, de ce intrebi?

| Ch0co a răspuns:

Nu

| Gabriel_Cosmin_1974 a răspuns:

Cand am timp

| Evolution a răspuns:

Nu inteleg de ce intrebarea asta apare prima peste tot... laughing

| Evolution a răspuns:

Da dar chiar nu e o intrebare care sa merite sa fie pusa mereu peste tot... in fine, nu ma bag. Mi-am dat seama ca e mana lor, speram sa ma lamureasca unul dintre ei. Pentru ca sunt anumite intrebari interesante care merite puse mai mult decat asta.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Ce retete de saorma prezinta acolo?winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Iubesti saorma?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am provizii de antivomitive; nu-ti fa griji.winking laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Pai da nici nu-mi fac grijihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Multumesc,multumesc happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Evolution):

Dar eu nu inteleg ce fel de profil are respectiva/ul, e posibil asa?

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Evolution):

Promovare TPU.

| Lostlyric a răspuns:

Si, cam cat mai dureaza promovarea TPU? Deja a ajuns intrebarea asta sa se simta ca picatura chinezeasca.

| Bondarel99 a răspuns (pentru Lostlyric):

Exact asta voiam sa comentez si eu. Nu inteleg, de unde pana unde promovare?

| Lostlyric a răspuns (pentru Bondarel99):

Necunoscute sunt caile adminilor...

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Lostlyric):

Pai mai era o intrebare... tampenia aia cu seenfobia sau cum spanac se chema, care a durat 1 luna.

| Lostlyric a răspuns (pentru suntserios):

Cel putin aceea devenise amuzanta, mai mult pentru comentarii. Aici, nu e nimic interesant si nici amuzant. Simt o adiere de sponsorizare.

| Krax256 a răspuns:

E mai interesant sa vad cum se usuca varul decat intrebarea asta.

| artemidak a răspuns:

Nici n-am auzit de el...
Știu, trăiesc intr-o peștera.

| HadesSs a răspuns:

E pentru copii de 12 ani sau ce e serialul asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru artemidak):

Nu as zice...caci eu tot nu am auzit laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru HadesSs):

Incearca laughing nu sincer nu stiu