| mydarkestdays a întrebat:

Voi va uitati la true blood? cum vi se pare? ce nota ii dati?

6 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Este serialul meu preferat. Am vazut toate episoadele aparute pana acum si citesc si cartile. Imi place in general cartie, filmele si serialele din acest gen: supranatural, vampiri, varcolaci, vrajitoare, dar acest serial mi se pare mai aparte. Ii dau nota 10+. Poti sa il urmaresti si tu, chiar merita.

| DarkShina5566 a răspuns:

E un serial extraordinar de frumos, ti-l recomand.La fel si cartile.Vampiri,dragoste,varcolaci-pe sccurt AVENTURA laughing Serialul e foarte interesant, cu multe personaje, actiuni de tot felul etc etc. Sper sa incerci sa-l urmaresti.Succeswinking

| pinguuina a răspuns:

Eu am vazut apropae toate episoadele pana acum, si mi-au placut. Ti-l recomand si tiehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place dar nu prea ma uit, nu am cand. Si ii dau nota 9, 50.
Dar promit ca ma voi uita in seara asta. Pe cuvant! happy

| Кристина21 a răspuns:

E suuperb...Am citit si cartsile love struck

| obsesion07 a răspuns:

Am citit doar cartile si sunt super faine:Xcred ca si filmul este la fel