| wrestlingwm31 a întrebat:

Voiam sa intreb si eu, pot sa joc intr-un film daca nu am facultate? m-as pricepe la actorie.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Crezi că te întreabă cineva de diploma că sa joci în filme? Te întreabă de talent.

| johnnny123 a răspuns:

Și ce anume te face să crezi că "te-ai pricepe la actorie"? Faptul că ai văzut câteva filme?

Tot tu ziceai că te pricepi și la critică de film. Dar când te-am invitat să scrii o mini-critică pentru un film celebru ca să vedem și noi cât de priceput ești, ai zis că nu l-ai văzut.

| ReddY25 a răspuns:

Da

| nukeyly a răspuns:

Fara 35 nobel si 16 doctorate nu te baga nimeni in seama; nu conteaza, daca ai talent poti juca, trebuie doar sa te ia in ochi cine trebuie, dar si ca figurant[umplutura in decor] poti juca, daca nu ai aspiratii de Sean Connery, daca da, atunci incepi o pregatire de specialitate dar daca ma gandesc nici Danny Trejo nu avea studii cand a aparut ocazi si i-a iesit, scoate filme pe banda si acum la 78+ ani. Machete 2010.