| Reddfox a întrebat:

Vor fi filme reusite "Thor: Rangarok", "Justice League"

Care v-ar placea mai mult?

7 răspunsuri:
| CdeMetal a răspuns:

Primele părți mi-au plăcut, astea nu știu.
Iți spun când apar.

| AntoniaRules a răspuns:

Amandoua sunt super, dar daca ar fi sa aleg, as alege "Justice League".Nu vreau sa dau spoilar, pentru ca nu sunt rea(l-am downloa-dat de pe calculator) asa ca vizionare placuta! happy

Ps.Si Thor Rangarok e foarte fain!

| CdeMetal a răspuns (pentru AntoniaRules):

Unde le-ai văzut?
Că apar abia prin octombrie si noiembrie 2017.

| AntoniaRules a răspuns (pentru CdeMetal):

Sunt de download-at pe calculator.Nu stiu sigur daca e chiar cel original, dar e fain. happy
De pe Site nu stiu, ca un prieten le-a gasit.

Vom vedea cand apar!
Pa!

| CdeMetal a răspuns (pentru AntoniaRules):

Le-a găsit pe dracu, că nici n-au apărut.
Probabil vorbești de desenul Justice League si filmele mai vechi Thor.

| AntoniaRules a răspuns (pentru CdeMetal):

Doamne fereste!
Ce tiam facut mai?
Eu mi-am spua doar parerea. Poate nu era filmul original, si?
Mare lucru!
Dupa ce pui intrebarile astea daca numai comentezi la raspunsurile care nu iti convin! Eu am vorbit frumos cu tine, nu am comentat, nu am injurat si daca asa te porti.

Mai lasa-ma!
Hai pa!

| mazaroi a răspuns:

Mie unul imi place Thor Ragnarok.