| Anku_4187 a întrebat:

Vor mai fi episoade cu Nini?

Răspuns Câştigător
| At3 a răspuns:

Luna asta setermina Nini.Nu iti fa griji...E pacat.Sunt ultimele episoade.O sa se afle ca Nicolas e Nini si Thomas se casatoreste cu Nini si totul revine la normal. Vreo 18-19 episoade mai sunt.E pacat. Sper ac ti-am fost de ajutor.Pa! :*

2 răspunsuri:
| ioanaCUTU a răspuns:

Da stiu ca s-a terminat nini dar nu s-a terminat nini o ea de capat cu toate episoade

| AnaMaria_3683 a răspuns:

Sa stii ca nini s-a terminat cand thomas a aflat ca nini e nicholas si pana la urma s-au casatorit si asa se termina dar n-o sa mai fie episoade doar alea vechi! Funda?