| LuLusHooOr a întrebat:

Cand se termina nini? Si vor mai fi in continuare alte episoade?

Răspuns Câştigător
| Deiia a răspuns:

Luna asta setermina Nini.Nu iti fa griji...E pacat.Sunt ultimele episoade.Os a se afle ca Nicolas e Nini si Thomas se casatoreste cu Nini si totul revine la normal. Vreo 18-19 episoade mai sunt.E pacat. Sper ac ti-am fost de ajutor.Pa!

4 răspunsuri:
| elena999 a răspuns:

Se termina saptamana viitoare, la episodul 128.Nu cred ca vor mai fi si altele.

| Popmusic a răspuns:

Thomas se casatoreste cu Nini:X...probabil da.

| flashback a răspuns:

Nu astea care le da acum sunt ultimele nu vor mai fi altele.Si mai au cateva episoade de dat cand Fratele lui Selyna ajunge boschetar si mai multe chestii

| selenuca_4564 a răspuns:

Mai sunt 19 episoade.