| Speranta12 a întrebat:

Voua ce emisiuni de afara va plac? Orice, politica, sociale, divertisment, stiinta, orice.

16 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Emisinile de afara care imi plac suntwinking :
-sa privim cum trec bagaboantele pe strada
- bataia cu baietii din alte cartiere
- la dialog cu politia dupa ce ai baut bere
- ce vraji a mai facut nevasta lu vecinu
- proxeneti si prostituate in actiune
- berea frate cu romanul
- gunoieri la datorie.

Prin afara am inteles ce-mi place mie afara din casa, acum neah fiecare intelege cum vrea.

| Speranta12 explică (pentru Simpatic):

Mai, mai, te-am citit pe la multe intrebari in seara asta si de caterinca nu te lasi, hehe

| Simpatic a răspuns (pentru Speranta12):

Trebuie sa intelegi vin dupa o iritare cu o tuta, si apoi ce e mai bine decat caterinca, cu siguranta nu este intristarea ori supararea.
Daca am gresit sa mi se puna nota 4 in seara asta, nu ma supar, de maine ma apuc de invatat.

| Speranta12 explică (pentru Simpatic):

Nicio problemă, te-am citit si-acolo, te sustin!winking

| Simpatic a răspuns (pentru Speranta12):

Multumesc de apreciere. acum ma bag la somn, sper sa ai maine mai multe raspunsuri la subiect de la utilizatori. nb

| Speranta12 explică (pentru Simpatic):

Sa stii ca te citeste supadeceapa, a intrat la intrebarea asta si a dat o evaluare laughing e de bine

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru Speranta12):

Am intrat ca să-ți zic niște emisiuni faine, dar m-am răzgândit laughing.

| Speranta12 explică (pentru supadeceapa):

Woai, ce gafa am facut rolling on the floor
M-ati prins la mijloc

| Simpatic a răspuns (pentru Speranta12):

Sa fie sanatoasa, cand ma voi apuca de baut caci acum nu beau am sa ridic un pahar de vin si in cinstea ei cat si a tuturor de pe TPU.
Mie imi plac persoanele care ma desconsidera desi nu ma cunosc, ca asa pot da cu ele de pamant in viata reala, am forta si fizica dar arma principala e in gandire,vorbe si trairi.
Pe mine ma irita ca astia care nu au o sansa caci nu cunosc nimic din tainele vietii se iau cu mine la tranta pe un site, si trebuie sa fac un efort din maini la propriu (Ca ma si dor mainile de atata scris uneori) incat sa le explic ca nu pot in realitate sa imi demonstreze mie ceva si nici nimanui altcuiva,dar ei se chinuie saracii si cand nu le iese o dau cotita si ranita, si tot ei vor sa iasa neciufuliti.
Lasa sa creada ca sunt eu mai prost ca ei, ca unii nu vor avea gandirea si capacitatea mea nici dupa ce vor citi toate cartile din lumea asta si vor vizita toata lumea, nici cand vor sorbi cunostintele Copacului Cunoasterii "a lui Odin", nici atunci nu vor fi mai inteligenti decat un om cu HAR de la Dumnezeu, dar asta este, suntem nascuti din pacat si pacatosi, iar in noi toti zace MANDRIA, TRUFIA si ORGOLIUL.
Sa citeasca si anti-crestina aia proclamata, ca unul analfabet functional, cum zice ea, abunda in cunostinte pe care ea nu le va dobandi nici cand o avea 70 de ani.
Pentru toti semi doctii de pe TPU care se dau ceea ce nu sunt si nu vor fi vreodata le fac si o dedicatie, daca as fi la puscarie v-as da zile de la mine, fraierilor.
Nu degeaba lumea apreciaza faptul ca spun lucrurilor pe nume iar pe voi cadeti in dizgratie.
Lumea a inteles pe TPU cine are credibilitate si cine nu.
Doar pe Facebook, Instagram etc sunt apreciatin falsii, tutele, proastele si prostii, aici lumea intelege daca ai ceva de spus sau NU. Aici nu primesti likeuri doar pentru ca ai silicoane!
Uratelor si tutelor care va simtiti, frustratelor!

| Nume6 a răspuns:

The Ellen Show îţi recomand. Cea mai bună emisiune cred eu.

| Speranta12 explică (pentru Nume6):

Apoi pe Ellen o urmaresc inca din copilarie, m-am plictisit de ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Simpatic):

Invata dracu sa scrii mai intai

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru anonim_4396):

Suferă de manie sad

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Lache

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti un cocalar care asculta manele si pe abi si vine sa ma corecteze pe mine, fi-mi-ar scarba de cei ca tine! Sa te ung la suflet daca mai faci afirmatii.Care ma mai jigniti sa va cereti la camera de pedepse, ca nu aveti voi cap pentru ce pretentii ridicati, taraturilor.

https://www.tpu.ro/......pe-suflet/

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Gas Monkey Garage, Junkyard wars, Brainiac, si alte emisiuni de stiinta si mai ales despre automobile, majoritatea de pe Discovery.
Top Gear mi-a placut mult pentru divertisment si informatiile despre masini.
Stiu ca ma mai uitam si pe MTV la ceva emisiuni, nu mai stiu la ce.
In prezent nu prea folosesc televizorul, nu am cand.