| stelar99 a întrebat:

Voua ce va place mai mult?
The vampire diaries sau Twilight?
Daca va place mai mult Vampire diaries sunteti Stelena sau Delena?
Si ce nota vi se pare ca merita serialul si filmul?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Imi place mai mult The vampire diaries fiindca in el joaca Claire Holt una dintre actritele mele preferate si e serial, e mai lung ca twilight, are o poveste mai complexa.Bafta! :*

| stelar99 explică (pentru Floreenofficial):

Bafta la ce? tongue ca le-am vazut pe amandoua. Vroiam doar sa vad si parerile altora happy

| Floreenofficial a răspuns (pentru stelar99):

Bafta in general, in viata, etc.tongue

4 răspunsuri:
| ஐღArinaღஐ a răspuns:

The vampire diaries imi place mai mult din multe puncte de vedere:dupa parerea mea actorii joaca mult mai bine, povestea este foarte complexa si nu au doar un singur subiect precum Twilight si este mult msi lung, va avea 7 sezoane iar tensiunea si emotile te urmaresc in fiecare episod...

A da si..DELENA forever!love struck kisskisslove struck

| Anonima009 a răspuns:

TVD, si sunt pro DELENA...ii ador :*******
TVD-9.50 si Twilight - 9
imi plac ambele, dar The vampire diaries e in sufletul meu :****

probabil din cauza lui IAN pe care il ador, dar imi place si de Robert, nu stiu de ce, dar cu siguranta imi place mai mult Tvd. :*

Întrebări recente