| stefan889 a întrebat:

Vreau 10 desene animate. care imi plac ii

Răspuns Câştigător
| dany248y a răspuns:

Arthur,gemeni cramp, ben 10, o lume disparuta,phineas si ferb,zack si cody, tom si jerry, scooby doo si echipa misterelor, marta vorbareata, flapjack

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De unde stim noi ce iti place tie?

| dany248y a răspuns:

Multumesc pentru funda.

| Anonimity a răspuns:

Salvatorii,giorge cel mic, tom si jerry film, Toy story 2, Cars 2, Gemenii cramp, Ben 10. Te rog, imi dai funda?

| DeadlyJunkie a răspuns:

Ce-i cu Andy,Ciudatii mei parinti, Caine rau, Viata cu Louie, Copiii de la 402, Capitanul Flamingo,Casa Foster, Dennis pericol public, Zack si Cody, Zeke şi Luther, Naruto

| Lupu_Teodor_1998 a răspuns:

Phineas si Ferb, Magicienii din Waverly Place, Ben 10. Invincibilii, Generator Rex., Ben 10 alien wors, Inazuma eleven, bly blade, Totul pentru dans

| Camimi a răspuns:

Naruto. Tom and Jerry. Scooby Doo. Copii de la 402. Ce`i cu Andi. Billy si Mandy. Clanul nebunaticilor. Laboratorul lui Dexter. Pucca. Johnny Bravo.
Funda?

| madalina2013 a răspuns:

Pai sunt c-am multe unele dintre ele cred ca o sa le repet dar sorry happy big grin

Naruto. Tom and Jerry. Scooby Doo. Copii de la 402. Ce`i cu Andi. Billy si Mandy. Clanul nebunaticilor. Laboratorul lui Dexter. Pucca. Johnny Bravo.

Phineas si Ferb, Magicienii din Waverly Place, Ben 10. Invincibilii, Generator Rex., Ben 10 alien wors, Inazuma eleven, bly blade, Totul pentru dans

Salvatorii, giorge cel mic, tom si jerry film, Toy story 2, Cars 2, Gemenii cramp, Ben 10.

Te rog, imi dai funda?

| MihaiGabriel2211 a răspuns:

Simasala Grimm le poti vede si pe youtubehappy