| anonim_4396 a întrebat:

Voua ce desene animate va plac?

Răspuns Câştigător
| georgy_9064 a răspuns:

Chiar inainte sa intru pe site am vazut impreuna cu fetita mea doamna si vagabondul.desenele vechi pe care le vizionam la video cand eram copil nu le refuz nici acum.imi aduc aminte cum era atunci cand eram copil

13 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Pe primul loc sunt Looney Toons (cele cu bugs bunny, daffy duck, sylvester and tweety etc) dupa care... cele de la dysney... cu Chip and Dale... sau donald... Iar dintre cele mai noi imi plac Billy and Mandy (Grim and Evil).
P. S. Hai sa uitam pentru moment ca am 22 de ani big grin

| Silvia a răspuns:

-Ce`i cu Andy?
-Viata cu Louie
-Johnny Test
-Kid vs cat
-s. a. big grin

| crisS a răspuns:

Tom & Jerry le adoram cand eram mica si acum imi face placere s ma uit happy

| Gabry a răspuns:

Disney.
La programele de desene de la tv cu ar fi jetix, nu ma mai uit.
Stiu ca imi placea fosrte mult h2o:X
Am si papusile
http://images.okazii.ro/auctions/2008/12/21/18055397-1-500_500.jpg

| CrucifiedCountess a răspuns:

Full metal alkemyst
blood +
tokio mew mew

| buburuzAndreea a răspuns:

Dexter imi place cel mai mult! love struck

| daddy a răspuns:

Clasicele looney tones :d
http://www.youtube.com/watch?v=UHGpJvVLdKw

| Sara2 a răspuns:

Sailor moon ...imi aminteste de copilarie cand incepea serialu eram in fata televizorului nu-mi trebuia nimic

| Viuvi a răspuns:

H2o
kid vs cat
ce-i cu andy
tom si jerry
spioanele
s. a. m. d

| kathessa a răspuns:

Desenele copiilor...pe hirtie.

| ancalazar a răspuns:

Chowder, Casa foster pentru prieteni imaginari, ben 10, vampire knight big grin

| livia_6314 a răspuns:

Mie sincer cand ma uit la televizor cu nepotica mea de 5 anisori, ma uit si nu imi vine sa cred ce desene schimbate fata de atunci cand era fica mea mica! Acum imi place Dexter, Fetitele powerpuff imi placeauhee hee

| dayannutzza a răspuns:

-kid V. S. cat
-Ce-i k Andy
-h2o
-Tom and Jerry