| Anonimul245 a întrebat:

Vreau animeeeuri de comedie si actiune sad daca a-ti putea sa imi da-ti si o scurta descriere

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Cateva anime pe care le-as recomanda ar fi Code Geass (un tradator si un mincinos increaca amandoi sa schimbe lumea), Angel Beats (un loc unde ajung cei care nu si-au trait viata inainte de a muri), tengen toppa gurren lagan (oameni au fost impinsi sub pamant, dar acum ies la suprafata si intampina multe pericole).
Genurile pe care le mentionezi sunt foarte largi, asa ca fara alte detalii, nu prea stiu ce sa-ti mai recomand. Ai putea insa gasi aici destule http://myanimelist.net/
Aici gasesti cam toate anime-urile care exista.

| Anonimul245 explică:

Poi tie care ti-au placut cel mai mult? as vrea o descriere de la Fruits Basket, Dn Angel si Kaze no Stigma. am mai auzit de ele si multi spuneau ca e misto. despre ce este vorba?

Răspuns utilizator avertizat