| doinitsa1 a întrebat:

Vreau cel mai tare serial pe care il cunoasteti?

Răspuns Câştigător
| Conia a răspuns:

"The vampire diaries" si " Lie to me" e foarte interesante serialele. The vampire diaries este un serial de dragoste si drama... Iar "Lie to me " este actiune, drama, mister. din acest serial poti invata multe chestii despre oamenii ce te inconjoara!happy

14 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

The Vampire Diaries il ador si sigur o sa-ti placa si tie, bineinteles daca nu te-ai uitat deja la el :X.
Daca nu: Vizionare Placuta! happy

| LissLiss a răspuns:

Gossip Girl love struck.l'am urmarit si e superlove struck! Problema este ca nu ai mentionat daca esti fata sau baiat ori cati ani ai ...deci nu am idee cam ce te'ar interesa. data viitoare poate spui si genul de serial :d oricum gossip girl e bestial! cu adolescenti:dhappy iar daca doresti poti sa cauti pe net ceva site cu seriale si gasesti de toate felurile.

| ruzycciocolata a răspuns:

Buna.Mie imi place fooarte mult serialul turcesc Canan si Nini

| ruzycciocolata a răspuns:

Si sa nu uit Narcisa Salbatica.

| RazvaNICE_2349 a răspuns:

Iti recomand Flash Forward!
Ori Misfits!
Daca ai fi mentionat ce gen iti place as fi putut fi mai concis!

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Da.The Vampire Diaries

Love never dies

Playful kiss

| RyGoLeTa a răspuns:

Narcisa Salbatica imi place foarte mult si o sa inceapa noul sezon in toamna.

Răspuns utilizator avertizat
| GabytzGabytzu a răspuns:

Iti recomand pariu cu frica

| Brolly a răspuns:

Din moment ce nu stiu ce genuri de seriale iti plac mai mult,
Iti dau topul preferatelor mele:

1. Heroes "Ceva de gen X-men, cu oameni ca isi descopera abilitatile"
2. Lost " Cu supravietuitorii unui avion prabusit pe o insula misterioasa"
3. Dexter "Este vorba despre un criminal in serie care omoara alti criminali"
4. Jericho "Viata intr-un orasel dupa ce America a fost distrusa de un atac nuclear"
5. FlashForward " cand toata omenirea lesina timp de 1min si acel timp isi vad viitorul"
6. Eureka " vorba despre un oras fondat de Albert Einstein cu cei mai destepti oameni din lume"
7. How I Met Your Mother "mda... numele explica tot... desi si acum in sezonul 6 tot nu stim cum o cunoscut-o" laughing
8. Pushing Daisies "un detectiv care aduce mortii inapoi in viata cu o atingere si in acelasi timp cu o atingere ii omoara definitiv"

Daca iti place vreunul din ele sa ma anunti si pe minewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Secretul mariei

| summer12 a răspuns:

Flash Forward, Heroes, Gray's Anatomy big grin

| doinitsa1 explică:

Piinky stiu e foarte super gossip gyrl insa l-am vizionat deja.
mie imi plac genuri de filme cu adolescenti cel mai mult...

| doinitsa1 explică:

Si de narcisa salbatica tot n-am sa uit.