| StefyDaniel0102 a întrebat:

Vreau și eu câteva filme de acțiune sau de groaza slasher cu scene explicite.. fără filme penare le-au văzut toți, ceva mai bun. Funda +Vot la cel mai bun și rapid răspuns

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Black Christmas (2006),Halloween (seria), Texas Chainsaw 3D (2013),Friday The 13th (2009),Wrong Turn (seria), Wolf Creek 1 și 2 (2005/2013),The Strangers (2008),You're Next (2011),The Hills Have Eyes (2006),Jeepers Creepers (seria)

| Green66 a răspuns (pentru faramatania):

Nu ai înțeles nimic...

| faramatania a răspuns (pentru Green66):

Vorbește în dreptul răspunsului tău, strict, și lasă-i pe alții ce înțeleg și ce nu, ok? No offense, ești departe de adevăr în materie de filme.

| Green66 a răspuns (pentru faramatania):

1. Filmele recomandate de tine intră în categoria "penare le-au văzut toți" - citește întrebarea pentru lămuriri.
2. Cum ai ajuns la concluzia că sunt "departe de adevăr în materie de filme"?
3. Dacă nu înțelegi aluziile stai în banca ta, nu mai comenta aiurea.

| faramatania a răspuns (pentru Green66):

Exact,ai prins nuanța aici, cu această categorie "penare". Legătura cu producătorul tot spre linia asta se abate? Eu îmi văd de treabă, iar discuția n-am început-o eu, very sorry.Relax! Cu altă ocazie, vezi doar de răspunsurile tale și atât, mi se pare mai de bun simț așa, sau mă rog, dacă încerci o conversație pe tema asta, măcar trebuie să excelezi cumva, și chiar crezi că e cazul?

| StefyDaniel0102 explică (pentru Green66):

BTW asa m-a corectat telefonul si nu am vazut. pentru ca scrisasem 'pe care ' legat el m-a corectat cu 'penare', esti un mare imbecil greenwinking

6 răspunsuri:
| Green66 a răspuns:

Dacă vrei un film bun "pe care nu l-au văzut toți" ia legătura cu un producător, el îți poate da un film care nu a fost lansatwinking

Întrebări recente