| Intrebari124 a întrebat:

Vreau idei de drame coreene.Tocmai azi am terminat,,Rich man,Poor Woman"si mi-a placut asa de mult, incat doresc ceva asemanator.

5 răspunsuri:
| Intrebari124 explică (pentru dullcat):

Nu la asta ma refeream. Ziceam ca vreau o drama asemănătoare.Asta am terminat-o deja.

| dullcat a răspuns (pentru Intrebari124):

Pai in linkurile trimise ai titluri de drame asemanatoare.Adica liste cu seriale care se bazeaza pe aceeasi idee: el e bogat si ea e saraca.Nu iti apare? Trebuie sa derulezi putin in jos.

| Intrebari124 explică (pentru dullcat):

Aa.Ops,am crezut ca este aceasi.Scuzehappy

| alexcelfrumos14 a răspuns:

Din cate am vazut "the secret life of my secretery" pare sa aiba un plot foarte similar. recomand si "use for my talent" (e chinezesc, are si o varianta coreeana, dar eu o recomand pe cea chinezeasca; cea coreeana se numeste "clean with passion for now").