| RukkyRukkya a întrebat:

Buna TPU^^ fanii serialelor JP spuneti-mi si mie niste seriale dragute...gen Hana Kimi sau..Hana Yori dango..sau..Rich Man Poor Woman..multumesc mult^^ fundahappy

Răspuns Câştigător
| LauraEU a răspuns:

Iti recomand sa te uiti la Lie To me (are 16 episoade fiecare episod 2 parti) este despre o fata care s-a hotarat sa dea bcul si dupa ce il ia sa-i spuna uni baiat ca ii place dar dupa ce a luat bacul pr ei cea mai buna era impreuna cu acel baiat si dupa cativa ani a mintit pe acea pr ca e casatorita cu seful unui hotel si trebuia sa se prefaca(,) ca sunt impreuna si pana la urma se indragostesc love strucklove struck