| Neverrrrrr a întrebat:

Vreau niste filme gen seria Divergent,upside down,the giver,the hungry games,the host,the maze runer, genul asta de filme ce merita vazute.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

...Divergent, hunger games, maze runer trebuie vazute... Am trait s-o aud si pe asta laughing

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Adry05):

CIca gusturile nu se discuta, cica.

| Adry05 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Stiu, dar una e sa zici ca-ti place un film si alta e sa-l numesti `trebuie vazut`. Sa fim seriosi, daca ai o oarecare cultura cinematografica stii ca astfel de filme NU AU CE CAUTA LA ASEMENEA CATEGORIE.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Adry05):

Iti inteleg gandurile dar e si chestia urmatoare. Eu (poate si tu ) as recomanda ceva ca seria Godfather, The Green Mile, Inchisoarea ingerilor, si altele dar pentru unii ceva "bun" este seria Transformers sau 50 shades of gray. Pentru mine e una, pentru altii e alta. Pentru mine ce am zis mai sus merita vazut. Am intalnit persoane care spuneau de filmele Nasul ca sunt plictisitoare si pentru prosti si lor le placeau filmele astea noi cu supereroi sau 50 shades. Am incetat sa imi mai pese, fiecare cu ce ii place.

| Adry05 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Exact pe aceeasi linie de filme mergeam si eu. laughing Exact shawshank redemtion si The green mile aveam in minte printre primele. Nasul inca n-am apucat sa-l vad, dar nu stiu daca m-ar prinde intrucat nu prea agreez filmele cu si despre mafie.

| OnuOnulică a răspuns:

After Earth (2013)
Elysium (2013)
RoboCop (2014)
Ender's Game (2013)
Fantastic Four (2015)

| Sn4k3 a răspuns:

Jumper.