| bLow a întrebat:

Vreau niste filme super horror sa ma sperii de moarte happy dar in acelasi timp sa nu fie scarboase si totusi sa fie mai noi nu din 2000. FUNDAbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Ovidyu54 a răspuns:

Mimiiiii ti-se pare the ring un film horror care sa te sperie atat de mult, tipul acesta vrea un film scarbos si inspaimantator de aceea am facut un top 5
5 - Wrong turn 1, 2, 3,4 ( 2 si 3 Scarboase )
4 - Shutter ( Suspans )
3 - The groudge 1 2 3 ( Inspaimantator, mai ales 3 )
2 - Mirrors ( Atentie incepe in forta )
1 - Aamityville Horror

| muhuaxela a răspuns (pentru Ovidyu54):

Na,Fiecare cu parerea lui.

3 răspunsuri:
| muhuaxela a răspuns:

''The Ring.''Merita vazut,, App sa nu fi singur si mai ales noaptea cand il vezi, nu-ti recomand... big grin

| Ovidyu54 a răspuns (pentru muhuaxela):

Sincer sa fiu am vazut doar prima parte si nu prea mi-a placut