| DianaDidi95 a întrebat:

Vreau pareri! Ce va place mai mult:
Mostenirea-ProTv
Narcisa Salbatica-A1
Iubire si onoare-AcasaTv
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MindExplode a răspuns:

Narcisa salbatica happy

19 răspunsuri:
| RoxyLaLa a răspuns:

Bunahappy

Cel mai mult imi place Iubire si onoare-AcasaTV.
Dc? Pt ca mi se pare cel mai de calitate.
Narcisa salbatica mi se pare teatrala.
Si Mostenirea nu prea l-am umarit.
Eu de fapt numai pe acasatv ma uit la telenovele:X.

M rog... fiecare cu gusturile lui.winking

| Anonymus314 a răspuns:

Mostenirea

| Patrăţel a răspuns:

Imi placea foarte mult Mostenirea dar acum ca s-a terminat, imi place la fel de mult Iubire si onoarebatting eyelashes. Narcisa Salbatica nu urmaresc deci. tongue

| ame_7234 a răspuns:

Narcisa salbatica - Antena 1
Pentru scenariu cu multe rasturnari de situatie, pentru super actorii care joaca in el. productie foarte bine realizata

| justagirlll a răspuns:

Iubiri secrete-prima tv laughing

| CautNume a răspuns:

De acord cu funditalaughing

| CautNume a răspuns:

Categoric Narcisa

| bdn23 a răspuns:

Mie mai mult imi place Mostenirea pacat ca s-a terminat. Dar si narcisa e foarte frumos serialul superb.

| LovعlyFeelings a răspuns:

Narcisa; x

| DianaDidi95 explică:

hee hee Unele raspunsuri nu au fost luate in considerare ["S-a terminat Mostenirea :d"] Asa ca:
Narcisa salbatica-4 puncte
Iubire si Onoare-3 puncte
Mostenirea- 3 puncte
Funda primeste prima persoana care a scris "narcisa salbatica/narcisa", iar ceilalti aveti voturi

| Butterfly9 a răspuns:

Buna! Mie mi-a placut foarte mult Mostenirea, a fost un serial fain, dar s-a terminat. Funda?

| ElenaMaria003 a răspuns:

Bunahappy Eu aleg Iubire si onoare-AcasaTv pentru ca mie imi imi plac telenovelele love struck Tie care iti place mai mult? big grin

| SilvSilvana a răspuns:

Narcisa salbatica

| AndreYutzUU a răspuns:

Iubire si Onoare-Acasa TV

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place mostenirea cel mai mult, si ma uit si la iubire si onoare, dar de narcisa salbatica nu pot vedea pentru ca eu ma uit pe protv internationalhappy

| bossuu31 a răspuns:

Narcisa salbatica a1 funda

| StefaniaGabriela a răspuns:

S-a terminat Mostenirea :d

| GEOK_6461 a răspuns:

Eu zic ca e mai fain mostenirea

| Indragostitul_3310 a răspuns:

NARCISA SALBATICA CU SIGURANTA deoarece este o superba poveste de dragoste in care ne "educa" pe noi, telespectatorii, sa invingem toate obstacolele indiferent de greutate pentru a fi cu persoana iubita! Un serial mai frumos ca acesta nu am vazut! Mostenirea si Iubire si onoare sunt copii dupa filmele indiene modificate!

O zi buna!