| corina9700 a întrebat:

Vreau sa ma uit in seara asta la un film frumos.Am vazut 3 metri deasupra cerului si mi-a placut foarte foarte mult. Daca stiti vreun film cu adolescenti in care fata este sensibila si se indragosteste de baiatul rau spuneti-mi si mie va rog frumos.Dau funda la filmul care mi-a placut ...va pup:*

Răspuns Câştigător
| alinaiiiioana a răspuns:

A walk to remember
the proposal
john tucker must die
van wilder the party liaison
easy a
colombiana
friends with benefits
baietii din viata mea
dragostea costa
hitch consilier in amor
sydney white
the ugly truth
think like a man
propunere indecenta
greta
the notebook
serendipity
10 things i hate about you
cruel intentions 1
adio dar raman cu tine

propunere indecenta nu e cum vrei tu dar crede-ma merita sa il vezi e ff frumos eu am plans la ellaughing

de asemenea colombiana e un film foarte bun :X

cruel intentions e exact cum ilvrei tu si nu e stupid seamana destul de mult cu tres metros sobre el cielo si nici finalul nu te va dezamagi, nu e din ala banal... si la asta am plans. daca ti-a placut 3MSC iti va placea si asta

a walk to remember e de asemnea un film unde "bocesti"laughing

the proposal este pe cat de amuzant pe atat de romantic... merita vazut big grin

john tucker must die, van wilder the party liaison sunt 2 filme in genu cum vrei tu dar nu ff emotionante la fel si 10 things i hate about you

serendipity e un film foarte romantic love struck dar nu chiar cum vrei tu insa iti va placeabig grin

baietii din viata mea e mai mult o drama si tot film de "bocit"

adio dar raman cu tine e un film pe care l-am vazut acum mai mult timp si atunci m-a impresionat nu stiu acum dar atunci a facut-o laughing

the notebook am auzit ca e ff bun eu sincer nu m-am uitatlaughing

restul nu sunt extrordinare dar mie nu-mi pare rau ca le-am vazutwinking oricum cruel intentions, colombiana si propunere indecenta trebuie sa le vezi neaparat big grin

4 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

It's a boy girl thing. E super fain.winking Funda!

| moneantonella a răspuns:

Povestea cinderelei funda?

| amadela a răspuns:

The last song

| corina9700 explică (pentru amadela):

L-am vazut de 4 ori laughing
oricum este foarte frumos :*