| JetBlueJet a întrebat:

Vreau sa ma uit la Harry Potter. Sunt bune filmele sau mi-as pierde timpul daca le-as viziona?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pe mine nu m-au captivat, le-am vazut doar pe primele 2 dar nu pot sa spun ca nu sunt bune. happy Sunt chiar frumoase si actorii joaca foarte bine, si intamplarile sunt bine conturate. Deci da, poti sa-l incerci cu incredere.
Vizionare placuta!

| Sn4k3 a răspuns:

Sunt bune.

| R0R0 a răspuns:

Merita.Chiar merita!

| Idkidk a răspuns:

Salut happy

Merită să le vezi, eu am citit toate cărţile! Dar acum depinde de gusturile tale! Nu ştiu ce-ţi place ţie şi ce nu! Dar eu îţi recomand să te uiţi.

O zi bună! happy

| DeathOfDreams a răspuns:

Le-am văzut pe toate de minim 50 de ori și cărțile le-am citit de nenumărate ori.
Da, merită.

| SabinaQueen a răspuns:

Cartile merita!
Filmele, sincera sa fiu, nu le-am vazut.

| Daniellllll1 a răspuns:

Merita! Vizionare placuta!

| Sellak a răspuns:

Merita 100% sa vezi filmele, de asemenea merita in special sa citesti si cartile.

| Anna121 a răspuns:

Merita! Eu le-am vazut prima data cand eram destul de mare, la 16 ani mai exact si n-am regretat nicio clipa. Apoi mi-am cumparat cartile.

| cristina200322 a răspuns:

Da,merita fiecare clipa.Am citit cartile, am vizionat si filmele si nu ma satur niciodata. Daca iti place sa citesti, iti recomand sa citesti mai intai seria, sunt unele detalii care in film nu apar.