| Cosmin9 a întrebat:

Vreau sa ma uit la niste seriale bune (straine), ce imi recomandati?

12 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Propun un serial destept.Regia ii apartine lui Martin Scorsese.Un buget enorm asigura acuratetea decorurilor si a costumelor.Situatiile au autenticitate,vei gasi dialoguri foarte faine, brutalitate cat pentru anii `20, actorii joaca bine.O replica din serial: " nu lasa adevarul sa strice o poveste buna!"
Cauta Boardwalk Empire.

| Narcis2007 a răspuns:

Cel mai bun serial e prison break... dupa e lost

| lol1232 a răspuns:

Boys over flower

| educatie2021 a răspuns:

Supernatural
Spartacus (Blood and sand si Gods of the arena... pana acum)
Dexter

| Maariaa a răspuns:

One tree hill, nikita, heroes, the legend of the seeker, pretty little liars, jake 2.0., vampire diaries.

| costin_8115 a răspuns:

Daca vrei unul la care sa razi incearca two men and half laughing. eu m-am uitat toata vara si abia astept sa ma uit si vara care vine big grin

| obsesion15 a răspuns:

The vampire diaries,Hellcats, Kyle XY, The bing bang theory.

| alinutza92r a răspuns:

Hellcatssmug

| Mihai5656 a răspuns:

Iti recomand Dexter,Prison Break,Criminal Minds, White Collar, Spartacus.

Răspuns utilizator avertizat
| Funny5611 a răspuns:

Funda!

| nikycraiova a răspuns:

prison break mi se pare un serial bun