| Kittynna a întrebat:

Vreau sa ma uit la seria Twilight si nu stiu in ce ordine sunt. Imi poate spune cineva exact? Le stiu dupa titluri, dar nu stiu care cum e. Va dau si funda, dar sa imi spuneti cum fac asta (sunt noua pe site!)

Răspuns Câştigător
| Sabìŋaaa a răspuns:

Buna love struck.
1. Twilight [amurg]
2.New Moon [luna noua]
3.Eclipse [eclipsa]
4. Breaking Dawn -part 1 si 2- dar va aparea pe 18 moiembrie anul asta. Pana atunci uitate la cele 3. Sunt fantastice! love struck

Si in legatura cu fundita. Ai in dreapta fiecarui raspuns o fundita gri, dai click pe ea la raspunsul pe care crezi tu ca e cel mai bun, apesi OK si ea se va face portocalie. Vizionare placuta! kiss

4 răspunsuri:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Twlight, New Moon, Eclipse, Breaking Dawn (nu a aparut).

| maddog95 a răspuns:

1.Twilight
2. New Moon
3.Eclipse
4.Breaking Dawn Part 1
5.Breaking Dawn Part 2
(in dreptul fiecarui raspuns este o funda dai click pe ea si dai ok )

| superman_5598 a răspuns:

Hmm.primul e "Amurg" adica,in engleza "Twilight",al doilea e "Luna noua",adica "New moon",al treilea e "Eclipsa",engleza "Eclipse", si al patrulea e "Zori de zi", engleza "Breacking down". Sper ca te-am ajutat happy. Pup :*:*

| ShaDoW11 a răspuns:

1. Twilight (Nov 21, 2008)
2. New Moon (Nov 20, 2009)
3. Eclipse (2010)
4. Breaking Dawn (o sa apara mai tarziu)