| Yumiii a întrebat:

Vreau sa ma uit la un anime in seara asta, ce imi recomandati? :3

Gen Psycho-Pass, sau orice. puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| ReusxD a răspuns:

1.Jigoku Shoujo: imi place in special pentru poveste, chiar daca in mare parte actiunea este aceiasi, totusi ceva te atrage la anime ( cel putin pe mine ma atrace ceva la acest anime ^_~)
2.Code Geass: ce sa zic de acest anime, nu am vazut multe episoade din el dar imi place mult grafica si povestea este grozava.
3. Elfen Lied: heh...ador genul asta de anime-uri...chiar daca are parti foarte sangeroase este un anime grozav si merita vazut n.n
4.Naruto: este primul anime pe care l-am vauzt in intregime ^_^ ( pana la cate episoade au aparut)...mi-a placut faptul ca are multa actiune si in special povestea si introducerile personajelor au fost grozave ^_~
5.Death Note:aici mi-a placut in special povestea care era asa de draguta ^_~ chiar daca ideea lui Light de a distruge lumea ( cica vroia una mai buna -_-") nu era prea draguta totusi a avut si niste parti bune ^_~

2 răspunsuri:
| Aditzu a răspuns:

Eu iti recomand la categoria orice laughing
full metal panic. iar daca te refereai la film ..sorry momentan nu am nici unul in minte. ma doare si capul sad

| Nanami利 a răspuns:

Kamisama hajimemashita-cel mai tare anime pe care l-am vazut.:X
Kaichou wa maid-sama-asta e al doilea cel mai tare anime.