| Hardin a întrebat:

Vreau sa ma uit la un serial dar cand dau episolul pe ecran full, nu imi mai apare subtitrarea. Ce trebuie sa fac? Am intrat in setarile de la subtirare dar degeaba. Subtitrarea apare doar cand ecranul e mic. Dau funda! big grin

5 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Unde le vezi? Pe net sau cu un program anume?

| Hardin explică (pentru J0B0MAT):

Le vad pe net, pe vezi-online. Imi da mai multe surse la un pisod dar prima, cea hd nu arara subtitrarea decat daca e ecranul mic.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Hardin):

Mie îmi arată.Se mai întâmplă uneori să aibă probleme la site. Închide pagina şi intri apoi, dacă nu foloseşte celelalte surse.

| tiberiu009 a răspuns (pentru Hardin):

Uită-te pe acest site : http://www.filmeserialeonline.org

| tiberiu009 a răspuns:

Unde te uiti pe net sau il ai descarcat? Daca il ai descarcat ce program folosesti?