| DoarCurios a întrebat:

Vreau sa merg impreuna cu niste prieteni la un film zilele astea, este vorba de Annabelle 2, pe site scrie ca e IM18 adica interzis minorilor, unii prieteni din grup sunt minori. Vor avea sanse sa intre daca suntem un grup in care suntem si majori?
CinemaCity, daca a-ti mai trecut prin asta astept un raspuns.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde si cati ani au. Daca nu se vede pe ei ca sunt copii atunci da, o sa va lase sa intrati si eventual intreaba de formalitate. Oricum, daca sunt predominant majori printre voi, va lasa.

| Viitorulapropiat a răspuns:

Da frt, ii băgati printre voi si n-o sa zica nimeni nimic. In cazul in care ii intreaba, sa pretindă ca sunt majori.

| Olteanu_Ştefan_2001 a răspuns:

Am trecut de mai multe ori prin asa ceva si mi-am facut destui nervi de-alungul anilor incluaiv la annabelle creation care a umput paharul. Filmul a aparut online ts (luat cu camera si pus peste subtitrare) dar mai bine asteptati cateva zile-saptamani sa apara ok si dati-i **** pe casieri

| Cosmin_Sebastian_Nicolescu_1988 a răspuns:

Salutare! Incercati degeaba in locatiile Cinema City. Vi se solicita buletinul (cate un buletin pentru fiecare bilet) atat la case in momentul achizitionarii biletelor cat si la intrare, de catre cei care va rup biletele.

| Olteanu_Ştefan_2001 a răspuns (pentru Cosmin_Sebastian_Nicolescu_1988):

Si nu numai la cinema city, am incercat in mai multe cinema-uri din Bucuresti care nu sunt la fel de populate ca lanțul cinema city si am primit acelasi raspuns care de fiecare data ma face sa ma face sa cred ca acest cuvant,, interzis" este mult spus cand vine vorba de un film.