| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa vad pe internet serialul 1000 Ways to Die, unde as putea sa gasesc toate sezoanele cu tot cu subtitrari in limba Romana?

6 răspunsuri:
| NeimaginabilA a răspuns:

Ambele posturi de mai jus vor fii reportate pentru continut de linkuri illegale

| TocilaCristian a răspuns (pentru NeimaginabilA):

?

| TocilaCristian a răspuns (pentru NeimaginabilA):

Dar oare este ceva sa fie legal in Romania? fake country, eu nu ii inteleg pe oamenii astia, la orice pas trebuie sa plateasca pentru a viziona ceva, orice faci trebuie sa platesti.

| biancabellaa a răspuns:

E pe vplay happy
vplay(punct)ro/c/i3a34rnb/

| TocilaCristian a răspuns:

Oare politicienii nu ne fura destul?

| Alexandru_Cornaci_1989 a răspuns:

Daca stii si engleza si in caz ca nu se incarca pe vplay cauta pe http://www(stiituce)tv-links(stiituce)eu/