| alex495 a întrebat:

Vreau sa vad un episod dintr un serial pe vplay si ma enerveaza ca apare ca se incarca dar nu incepe si il las mult tinp si deloc. Episodu nu apare decat pe alt site si e cu bani. Imi puteti spune cum rezolv problema? Am incercat sa sterg cookie sau cache sau sa dau refresh. La fel

4 răspunsuri:
| YoureGoingDown a răspuns:

Acel episod nu merge fiindca cel care la uploadat la sters intentionat... sau fiindca acel utilizator nu a mai fost activ de multa vreme videoclipurile uploadate de acest o sa inceapa sa aiba probleme

| alex495 explică (pentru YoureGoingDown):

Decat ep ala si inca unu fac asa. Si sunt 3 sezoane.

| YoureGoingDown a răspuns (pentru alex495):

Incarca sa cauti ep alea pe alte site-uri straight face fiindca daca nu o sa fie reuploadat de catre uploader nu o sa mai mearga niciodata sad

| Vladovescu a răspuns:

Http://yideo.ro Încearcă acest site.