| viataeopoveste a întrebat:

Vreau si eu cateva filme de dragoste cu adolescenti si final trist sau ceva de genul unde baiatul si date joc de fata iar dupa o paraseste va rog mult puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Now Is Good, Never Let Me Go, Keith, A Walk To Remember, Cruel Intentions

| florin96ak47 a răspuns:

Generatie de *a*a* laughing))

| eu6andrea a răspuns:

Daca inca nu te-ai uitat la tres metros sobre el cielo si a 2a parte tengo ganas de ti te sfatuiesc sa o faci! o sa iti placa mult!

| 0265341118 a răspuns:

Poatzi sa gasesti pe filmix... sau pe google inccearca sa cautz

| Avenger1337 a răspuns:

Uite-te la porn, are cam tot ceea ce vrei

| Mihaela_Adriana_1998 a răspuns:

Stiu filmul The Notebook dar la sfarsit ajuns sa fie impreuna