| montana222 a întrebat:

Vreau si eu filme cu oameni ratati, buni de nimic, intrati in depresie care devin peroane model cu bani cu putere sper ca intelegeti

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-ti mai place sa visezi...

| Guildo a răspuns:

Fight Club e cel mai bun exemplu, plus ca e un film extraordinar ca si realizare.

| Xiaoh a răspuns:

Yes man...e vorba despre un fraier(Jim Carey) care este genul de persoana ce sta si leneveste, nu accepta propunerile, nu merge la petreceri.Viata lui e plictisitoare pana cand accepta provocarea de a accepta orice.Viata lui se schimba radical happy merita vazut, si apoi chiar tu poti incerca sa faci chestia asta