| Andreea918 a întrebat:

Vreau si eu filme horror plz! cele mai bune si frumoase! nu conteaza anul! va rogg!:X:*:*

7 răspunsuri:
| SmRpT a răspuns:

Exorcism of Emilly Rose, Grudge 1, 2, 3.Shutter 1,2(parca erau douathinking), Mirrors 1, 2 cauta si tu pe google, nu-mi vin in cap acum.gasesti o gramada daca te straduiestitongue

| AndreeaBz a răspuns:

Insidious, The Amityville

| DeyaE14 a răspuns:

Camera 1408 este super. Am mai auzit de filmele The ring si The ward. Am mai auzit de filmul Cele 13 fantome, iar verisoara mea mi-a spus de un film super de groaza: Avionul Mortii.

Sper ca ti-am fost de ajutor.

| MaDaaLiNaaa a răspuns:

Grave Encounters. Am vazut acest film si este foarte bun, chiar te sperii.

| PatiiixD a răspuns:

Mie, personal, mi-a placut '' Cosmar pe strada Elm ''.

| SsandraC a răspuns:

Saw e genial!winking