| alina101 a întrebat:

Vreau si eu informatii despre The Vampire Diaries Season 5. Funda

Răspuns Câştigător
| iiXoxo a răspuns:

Sez 5 incepe in octombrie ...Sunt 7 carti deci, se zvoneste ca vor fi 7 sezoane. Dupa parerea mea am aflat ca in ultimul episod din sezonul 4 Elena decide pe cine alege ( Stefan sau Damon ) si cu acela va continua sezonul 5 :* sper ca te-am ajutat big grin happy

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Sezonul 5 apare in octombrie anul asta.

| Rakumm a răspuns:

Sezonul 5 din The Vampire Diaries va aparea undea prin 11 februarie in 2013 din cate am aflat.

| alina101 explică:

In ce va consta sezonul?

| artagonlord a răspuns:

Sezonul 5 apare in 20 februarie

| sMariia a răspuns:

Pai...Toti cei care au murit se intorc in Mystic Falls.Ei absolvesc.Toata lumea il cauta pe Silas iar ei sunt torturati de vanatorii aia de vampiri cei cinci. FUNDAA?

| iulifresh a răspuns:

Pai Elena ramane cu Damon si Stefan e disparut pentru ca Silas la pus intr-un seif aruncandul in apa. Elena si Damon gasesc seiful dar cu un om plin de sange in el.Cum se subintelege Stefan a scapat.Fosta prietena a lui Silas la gasit si a avut grija de el.Bonni a murit sallvandul pe Jeremy si el o vedea ca ave puterea de a vedea morti.Pana la urma au salv-o.Ea, Elena si Carolin merg la facultate.Acolo au descoperit o retea contra vampirilor. Elena descopera sa tatal ei era in acea organizatie.Un om din organizatia aceea o rapeste pe ea si Damon si el scapa dar ea este captiva. Elena a aflat ca Damon a mai fost acolo si cand a scapat la lasat pe prietenul lui sa moara in flacari.