| Aliison a întrebat:

Ce știți despre sezonul 4 din: The Vampire Diaries?
Vreau informații adevărate!
Fundă.

Răspuns Câştigător
| DeyaE14 a răspuns:

Intra pe pagina asta:
http://vampirediariesonline.com/tag/vampire-diaries-season-4/

Sunt interviuri cu ei, in care povestesc despre ce o sa fie in sezonul 4.

Si stiu ca sezonul 4 incepe in Octombrie.

Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| AlexandraCroft a răspuns:

Buna.
Daca si tu esti curioasa daca Elena va devenii vampir, ei bine afla ca da, dupa cum stii din ultimul episod al sezonului 3 ea avea in ca sange de vampir in sistem.
Am citit undeva pe un site ca dupa ce hipnoza dispare isi va aminti faptul ca l-a intalnit de prima data pe Damon,daca ai observat alegerea a fost luata din cauza faptului ca,primul pe care l-a intalnit a fost Stefan,iar Elena a fost constransa de Daemon astfel incat sa uite intalnirea lor si sa isi traiasca viata.
Va fi dragut sa o urmarim pe Elena adaptandu-se ca un vampir,prima lupta,sau cand se va hranii de prima data cu sange, va fi urmarita de fratii lui Klaus considerand-o de vina si va fi o tinta a acestora.
O sa se accentueze conflictul dintre Stefan si Daemon.
Toti isi vor da seama ca, Klaus traieste, in corpul lui Tyler, vom afla si daca Tyler inca mai traieste, cam atat stiu ramane de vazut pana pe 14 septembrie cand o sa inceapa sezonul 4.
Pa pa!

| oղℓiղe a răspuns:

Se va incepe pe data de 14 septembri.