| Rebecca_4606 a întrebat:

Vreau si eu niste comedii super, care sa te faca sa razi cu pofta!:X

Fundaaa!:*

9 răspunsuri:
| LenaleMinato a răspuns:

Norbit cu Eddy Murfi
Ace ventura jr.

| chemicalX a răspuns:

In ritm de dans (Dance Flick)
Scary movie 1, 3, 4. (2 nu prea imi place)
Vampires suck
thinking

Răspuns utilizator avertizat
| danyella42051 a răspuns:

Freaky Friday nu e chiar comedie dar contine niste momente in care razi de te doare burtik si filmul in general e ft frumos

| DianaScorpio a răspuns:

Incearca Dracula Dead And Loving It

| Isabela96 a răspuns:

Cauti pe youtube vacanta mare sau in puii mei si o sa razi

| alexush a răspuns:

Eu ma uit la stand up pe youtube. http://www.youtube.com/watch?v=_OvjbGC_9zc (asta e bordea)are 4 parti.dar vezi ca mai sunt si teo dekocafe si micutzu si costel.:)

| alexush a răspuns:

Eu ma uit la stand up pe youtube. http://www.youtube.com/watch?v=_OvjbGC_9zc (asta e bordea)are 4 parti.dar vezi ca mai sunt si teo dekocafe si micutzu si costel.:)

| Cayus a răspuns:

Ace Ventura Pet detective si Ace ventura When nature calls rolling on the floor
iti mai recomand johny english s