| Crazydyana a întrebat:

Vreau si eu niste filme de genul filmului The fisrt time, care sa fie si comedii, dar si romantice.

Răspuns Câştigător
| luma a răspuns:

Fool's Gold, The Bounty Hunter, Letters to Juliet, What to Expect When You're Expecting(asta e din 2012),The Vow, The Switch, Friends with Benefits, Just Go with It, Just Friends

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Love At First Hiccup
Little Manhattan

| luma a răspuns:

FUnda?

| hubbelllllll a răspuns:

Iti plac fileme in spanioala daca da incearca 3metros sobre el cielo daca iti place eu iti propun sa te uiti si la a doua parte Tengo ganas de ti! pupici