| andreeamaxim a întrebat:

Vreau si eu niste filme horror sper tari.Am vazut The Ring,Bloody Mary, da nu m-am speriat. Aveti voi alte idei?

Răspuns Câştigător
| tripz a răspuns:

Vrei ceva SUPER SUPER DE GROAZA? am sa iti dau niste filme acum de nu ai sa mai vrei sa te uiti la filme horror niciodata.
Ok.1) THE grudge varianta japoneza
2) The Shutter
3) Mirrors ( oglinzi malefice)
4) casa celor 13 fantome
Sper sa te inspaimante pana nai sa mai vrei filme horror big grin sper ca te-am ajutat tongue eu am avut cosmaruri din cauza filmelor de mai sus tongue
P.s is foarte infricosatoare si totusi tari smug

2 răspunsuri:
| andreibrebeanu a răspuns:

Incearca clasici gen calaretul fara cap sau papusa chuckie si un favorit de al meu scary move 1 2 3 4

| Oakeitza_Oake_Love_1988 a răspuns:

Poti sa te mai uiti la
One missed call
House of wax
Paranormal activity