| Vanesa111 a întrebat:

Vreau si eu niste filme triste, romantice, de dragoste la care sa plang fara oprire.
Imi plac filmele in stil mai vechi... vreau ceva ca si filmul titanic la care am plans ca un copil mic.

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Effie Gray (2014),Brooklyn (2015),The Age Of Adaline (2015),Shakespeare In Love (1998),Love In The Time Of Cholera (2007),The Curious Case Of Benjamin Button (2008),Summer In February (2013),The Great Gatsby (2013),Water For Elephants (2011)

| Mayhem666 a răspuns:

Buna uite aici cateva filme triste :
1. The last song;
2. A walk to remember;
3. If i stay;
4. Dear John;
5. Remember me;
6. Charlie St. Cloud;
7. The best of me;
8. Love, Rosie;
9. Perfect sisters;
10. Crash;
11. Flipped;
12. Safe Haven;
13. Hachiko;
14. Requiem for a dream;
15. The fault in our stars.
Multe dintre ele sunt foarte triste, altele au parti triste doar la final, iar altele au parti foarte triste pe tot parcursul filmului. Sper ca ti-am fost de folos.