| abcdefgh a întrebat:

Ce melodii triste mai stiti? Gen : http://www.youtube.com/watch?v=iLi_osYNsOU - adica de dragoste.: :X. Dar filme de dragoste (filme bune. in afara de "Titanic") vreau sa plang cu lacrimi de crocodil:(

Răspuns Câştigător
| Lilly28 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=uEX2xlq6A9g :)

http://www.youtube.com/watch?v=fqkHwr2pr9k varianta in romana :). Sper sa-ti placa.

5 răspunsuri:
| Crisa_4844 a răspuns:

A walk to remember. foarte romantic. sau the notebook. ambele triste.

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Giulia-Vorbe Goale
Giulia-Nu
Giulia-Prima Noapte
Giulia-Regrete

Adela Popescu-Bun Ramas ft. Dj Project
Adela Popescu-Doar Tu
Adela Popescu-Lacrimi De Iubire

| Tomitzza a răspuns:

Pai melodii nu prea stiu; filme:The Ghost; Love story; Competia; Anna Karenina.

| teo098 a răspuns:

Melodi triste! Pe mine ma intristeaza ff mult melodia pray cantata de justin bieber, nu stiu daca esti fan justin bieber dar ai putea asculta melodia asta in schimb filme nu prea stiu! funda te rog?!~