| Mia371 a întrebat:

Vreau si eu sa conversez cu lumea așa ca
-Parerea voastră despre Prinson Break? Se mai face si sezon 6?

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Misto primele 2 sezoane, dupa m-au pierdut. Am ramas la sezonul 4, nu mi-a mai trebuit si 5 laughing. Cat despre sezonul 6, au spus ca o sa il faca, pe urma ca nu mai vor si a cam ramas asa.

| Mia371 explică (pentru Sn4k3):

Ultimele sezoane au fost trase de păr, Michael dat mort în sezon 4 si înviat în 5. Ne-au băgat pe gât actori noi ca apoi sa fie morți.
Eu sper sa se faca unul la fel ca sezoanele 1 si 2.

| mudokins78 a răspuns:

Serialul asta este despre puscarie, ura, rasism, violenta! Nu recomand.
Sa dea Dumnezeu sa nu mai iasa nici un sezon si sa dispara si ce mai e.

| Mia371 explică (pentru mudokins78):

Eu nu am aceași părere. În serial sunt ai persoanaje care interpretează rolul de creștini. Există iubirea dintre Sara și Michael, iubirea dintre Linc si L.J. De asemenea faptul că Michael îl scoate pe fratele lui din închisoare si risca tot. E multa iubire! E un film bun si foarte tare iar violența, rasismul și restul le găsim si în celalante seriale cum ar fi Cele 13 motive unde e vorba de sinucidere, de LGBT si lista poate continua. Mulțumesc ca ti-ai facut timp sa răspunzi la întrebarea mea.