| nosferatu a întrebat:

Ce credeti va mai continua serialul prison break? vreau sa imi spune-ti parerea voastra nu ce scrie pe site-uri.parerea mea este ca va mai fii si alte sezoane ca nu are logica sa seopreasca aici din mai multe puncte de vedere.

Răspuns Câştigător
| deleuandrei a răspuns:

Sigur ca va continua, producatorul trebuie sa mai incheie un contract cu FOX ca sa le fac o reputatie buna si la sigur ca FOX o sa acceptewinking asa ca eu cred ca va mai continua

3 răspunsuri:
| Alina a răspuns:

Sincer, nu cred.Deja din sezonul 3 nu mai era asa interesant.

| nosferatu explică:

Alina, daca tie nu ti s-a parut interesant sezonul 3 asta nu inseamna ca nu poate sa mai continue acest serial scuze...

| bozioru a răspuns:

Eu nu stiu ce sa zic, presupun ca va mai continua, deoarece nu la aratat pe Michael murind, poate la ajutat cineva cu cablurile acelea thinking Oricum imi doresc la nebunie sa mai continue cu multe seazoane de acum in colo.